Maszyny rolnicze z Holandii

Kontakt

Zadbane, sprawne maszyny rolnicze w dobrych cenach? To się dzieje tylko u nas!

Jako przedstawiciel sprawdzonych holenderskich sprzedawców maszyn rolniczych oferujemy używane oraz fabrycznie nowe maszyny rolnicze prosto z Holandii, a od niedawna również używane maszyny z Polski.
Od początku naszej przygody staramy się zapewnić naszym klientom porządny sprzęt rolniczy, który jest od razu gotowy do pracy. ZAPOMNIJ o wielkich naprawach tuż po zakupie, nasze maszyny rolnicze tego NIE POTRZEBUJĄ.
A może jednak chcesz coś poprawić, naprawić i postukać młotkiem? Czasem zdarza nam się zaoferować maszynę, która wymaga troski przed dalszym użytkowaniem. Wtedy jej cena będzie odpowiednio niższa, a Ty dostaniesz szczegółowe i rzetelne informacje co trzeba w niej poprawić.
Zaufanie jakie zdobyliśmy, pozwoliło nam na poszerzenie naszych usług przez co w naszej ofercie znalazła się SPRZEDAŻ NA ZLECENIE dla rolników z Polski. Dzięki temu dziś możemy zaoferować większą ilość używanych maszyn rolniczych również z Polski. Docieramy już do tysięcy rolników, dlatego z nami sprzedasz lub kupisz maszynę szybciej i sprawniej!

ZAPEWNIAMY!
Kompleksową oraz sprawną obsługę sprzedaży, przygotowanie wszelkich formalności, profesjonalne doradztwo, organizację transportu zakupionych u nas maszyn w każdy rejon kraju
oraz zwyczajny spokój :-)
NASZĄ GŁÓWNĄ SPECJALIZACJĄ są maszyny do uprawy oraz przetwarzania ziemniaków i warzyw (m.in. sadzarki, formownice, kombajny, kosze przyjęciowe, usypywacze pryzm, przenośniki, sortowniki, myjki, wagoworkownice).
OFERUJEMY również między innymi:
- ciągniki
- przyczepy
- maszyny rolnicze ogólnego przeznaczenia (pługi, maszyny uprawowe, siewniki, opryskiwacze, rozsiewacze nawozu)
- inne maszyny

Kupujesz? Sprzedajesz? Zapraszamy do kontaktu!
Profino
STRONA: www.maszyny.agro.pl
TELEFON: 605-390-658
E-MAIL: Skontaktuj się przez formularz

‌ Inowrocław

Data dodania: 22/05/2024

Maszyny rolnicze z Holandii

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB